Podyplomowe Studia Organizacji i Zarządzania “Menedżer w Oświacie” forma weekendowa – ONLINE lub STACJONARNA (DO WYBORU)!

Zapraszamy nauczycieli, kandydatów na stanowiska kierownicze oraz  dyrektorów placówek edukacyjnych (oraz inne osoby)
z CAŁEJ POLSKI!

Więcej informacji tel. 61 425 53 13 lub gniezno@sdmo.edu.pl

3500zł (płatne w ratach)

Zapisz się i studiuj jak chcesz!

• Jak zorganizować pracę szkoły
• Jak rozwiązywać sytuacje kryzysowe
• Jak radzić sobie w kontakcie z mediami
• Jak postępować w sytuacjach konfliktowych?
• Jak interpretować i stosować w praktyce przepisy prawne
• Jak przygotowywać decyzje administracyjne
• Jak tworzyć wizerunek szefa aby zdobyć autorytet
• Jak być asertywnym; wyznaczenie granic, egzekwowanie poleceń itp.
• Jak podejmować decyzje
• Jak stosować różne elementy coachingowego stylu komunikacji
• Jak promować placówkę edukacyjną
• Jak przygotować się do konkursu aby wygrać

Studia mają charakter praktyczny- nasi słuchacze zrozumieją o co najbardziej chodzi w zarządzaniu szkołą, nauczą się  jak radzić sobie w kontaktach z podwładnymi, rodzicami, z mediami. Doświadczeni wykładowcy – praktycy wyjaśnią zawiłości prawne, finansowe i inne. Słuchacze opanują zasady nowoczesnej organizacji pracy szkoły, przygotowujemy ich też do udziału w konkursie na stanowisko kierownicze.

Kto wykłada?

Nasi wykładowcy to najlepsi eksperci w swojej dziedzinie, m. in:

prof mruk

Prof. dr hab. Henryk  Mruk  Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Wybitny ekspert menedżerskiego zarządzania oraz marketingu. Wykładowca uniwersytetów m.in. w Londynie i w Salonikach.

Łasiński

Prof. dr hab. Gabriel Łasiński Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Prakseolog, uznany specjalista „dobrej roboty”, prowadzi zajęcia kształtujące umiejętności menedżerskie.

prof gawrecki

prof. nzw. dr Lechosław Gawrecki UAM oraz Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium/uznany ekspert w dziedzinie menedżerskiego zarządzania placówką oświatową, bogaty dorobek naukowy i praktyczny, założyciel Studium Doskonalenia Menedżerów Oświaty oraz Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium/. Autor książek – poradników dla dyrektorów placówek oświatowych.

mgr Sebastian Patrzek – dyrektor szkoły podstawowej, wykładowca GSW Milenium, prowadzi zajęcia z metodyki kierowania placówką edukacyjną.

mgr Ewa Gawrych – skarbnik UM, specjalistka w zakresie finansów.

dr Justyna Śmietańska– psycholog kliniczny, trener

dr Aneta Kokot – specjalistka od problemów przemocy w szkole i rodzinie

mgr Zofia Kowalska – pedagog, terapeutka, prowadzenie treningów interpersonalnych, asertywności, specjalistka w zakresie rozwiązywania konfliktów w placówce edukacyjnej

dr Joanna Kozielska – coaching grupowy  edukacji, problemy komunikacji interpersonalnej

Terminarz zjazdów

TERMINY ZJAZDÓW
PODYPLOMOWE STUDIA ORGANIZACJI I ZARZĄDZANIA
„Menedżer w Oświacie”

W ROKU AKADEMICKIM 2021/2022/2023

I zjazd 27.05.2022r.

II zjazd 11/12.06.2022r.

III zjazd.25/26/27/28.06.2022r.

IV zjazd 24/25.09.2022r.

V zjazd 22/23.10.2022r.

VI zjazd 19/20.11.2022r.

VII zjazd 03/04.12.2022r.

VIII zjazd 21/22.01.2023r.

IX zjazd 18/19.02.2023r.

X zjazd 11/12.03.2023r.

XI zjazd 25/26.03.2023r.

XII zjazd 15/16.04.2023r.

Co otrzymują Absolwenci?

Świadectwo ukończenia Podyplomowych Studiów Organizacji i Zarządzania “Menedżer w Oświacie” oraz certyfikat dwujęzyczny “Menedżera oświaty” ważny w całej Unii Europejskiej.

Forma zajęć

Dwa semestry, zajęcia – jeden weekend w miesiącu (ONLINE LUB STACJONARNIE- DO WYBORU)

Czesne

3500 zł./ płatne w ratach/

Zakończenie studiów

Na studiach podyplomowych nie  ma egzaminu końcowego,  obrona odbywa się na podstawie przygotowanego przez słuchacza  projektu dotyczącego organizacji swojej szkoły (lub w przypadku gdy nie jest zatrudniony w szkole – projektu teoretyczny) i odpowaiada na zadane do projektu pytania.