“Menedżer w oświacie” – Jarocin

Studia podyplomowe Organizacji i Zarządzania Oświatą - Jarocin

Jak skończyć studia podyplomowe w Jarocinie? Jest na to prosty sposób, wystarczy skorzystać z bogatej oferty doszkalającej, którą oferuje szkoła podyplomowa SDMO! Wraz z najlepszymi specjalistami w branży i Ty możesz podnieść swoje kwalifikacje i sięgnąć po wymarzone cele zawodowe. Jarocin jest do tego idealnym miejscem – to rozwijające się, świetnie skomunikowane i pełne potencjału miasto w Wielkopolsce, leżące niedaleko tętniącego życiem Poznania. Tutaj warto zdobywać cenne szlify zawodowe!

Prawdziwy sukces to wypadkowa talentu, ciężkiej pracy i… odrobiny szczęścia. W SDMO wiemy o tym doskonale. Poprzez skrupulatnie dopracowane programy szkoleniowe, wieloletnie tradycje akademickie oraz nowoczesne modele kształcenia, zwiększamy szanse studentów SDMO na prawdziwy sukces zawodowy. Studia podyplomowe w Jarocinie stają się ciekawą okazją do poznania tajników branżowych w towarzystwie specjalistów o ogólnokrajowym prestiżu.

W SDMO tradycja spotyka się z innowacjami. Właśnie dlatego przekazywane treści są zawsze wartościowe i aktualne, a także, a może przede wszystkim, przydatne w praktyce zawodowej. Studenci SDMO sami wybierają tryb kształcenia, w zależności od potrzeb może to być zarówno nauka w semestrze, jak i nauka w trakcie wakacji. Elastyczny program nauczania został doceniony i zbiera świetne opinie wśród studentów. Podobnie jak sama kadra SDMO, złożona z pasjonatów, praktyków oraz cenionych naukowców. Studia podyplomowe w Jarocinie stawiają przed studentami odpowiednie wymagania, ale są też źródłem pasji i doskonałej atmosfery. To właściwa mieszanka obowiązków i dobrej zabawy – przekonały się o tym rzesze absolwentów SDMO, którzy dziś z sukcesami piastują ważne stanowiska w oświacie oraz administracji rządowej.

Czym studia podyplomowe w Jarocinie, prowadzone przez SDMO, różnią się od innych ofert w regionie? To przede wszystkim kompleksowy, ale też nowocześnie opracowany system kształcenia, który został odpowiednio zbalansowany pod kątem prowadzonych zajęć. W planie studenci studiów podyplomowych mogą więc znaleźć zarówno zajęcia wykładowe, jak i wiele ciekawych aktywności, spotkań terenowych, wydarzeń, imprez oraz integracji studenckich!