“Menedżer w oświacie” – Leszno

Studia podyplomowe Organizacji i Zarządzania Oświatą - Leszno

Jak skończyć studia podyplomowe w Lesznie? Poznaj program podnoszenia kwalifikacji zawodowych dla kadry oświatowej, który oferuje najstarsza szkoła podyplomowa w Polsce – SDMO! To właśnie w lokalnym centruk kultury i edukacji, jakim jest Leszno, warto zbierać cenne szlify zawodowe i poszerzać swoje horyzonty. Razem z SDMO zaopatrzysz się w aktualną i praktyczną wiedzę, a także postawisz kolejny krok w karierze! SDMO w Lesznie zaprasza!

Sukces wymaga pracy, poświęcenia i stałego doskonalenia się. Wiedząc to, specjaliści z SDMO stworzyli kompletny program kursów i szkoleń dla kadry pedagogicznej i oświatowej. Dzięki bogatej tradycji akademickiej oraz nowoczesnym technikom kształcenia, nasi absolwenci mogą liczyć na ciekawe i ambitne posady. Dyplom SDMO jest poważany w skali całego kraju i otwiera nowe możliwości. Z nami studia podyplomowe w Lesznie są wyważonym połączeniem ciężkiej pracy, ciekawych doświadczeń i obcowania z najlepszymi specjalistami w branży!

Studia podyplomowe w Lesznie pozwalają otworzyć się na nowe wyzwania i zidentyfikować kolejne cele zawodowe. Dzięki elastycznemu programowi nauczania, studenci studiów podyplomowych mogą podchodzić do zajęć zarówno w trybie semestralnym, jak i podczas przerwy wakacyjnej. Wszystkie zajęcia w SDMO realizowane są z udziałem uznanych w Polsce wykładowców akademickich – to osoby z pasją, praktykujące oraz posiadające aktualną bazę wiedzy. Studia podyplomowe w Lesznie uwzględniają kompleksową, stacjonarną ofertę zajęć – wystarczy zapisać się w naszym sekretariacie!

Program nauczania SDMO to jeden z najlepiej rozbudowanych modeli tego typu w kraju. Realizujemy go z sukcesami w wielu punktach na mapie centralnej Polski. Studia podyplomowe w Lesznie są zatem odpowiednio zbalansowanym programem, który składa się z zajęć wykładowych, a także aktywności poza uczelnią, które nie tylko uzupełniają zdobytą wiedzę, ale także umożliwiają poszerzać horyzonty w zakresie edukacji i kultury!