“Menedżer w oświacie” – Mogilno

Studia podyplomowe Organizacji i Zarządzania Oświatą - Mogilno

Jakie studia podyplomowe w Mogilnie wybrać? Wybór jest prosty – to bogata oferta szkoły podyplomowej SDMO, cenionej w całym kraju placówki edukacyjnej dla pracowników oświaty. Mogilno, jako regionalne centrum edukacyjne i kulturowe staje się ważnym punktem na edukacyjnej mapie Polski. W SDMO na studentów czeka pełna lista kursów oraz programów doszkalających, dzięki którym kariera naprawdę nabiera tempa!

Prawdziwy sukces to mieszanka talentu i ciężkiej pracy. W SDMO wiemy o tym najlepiej – jako najstarsza szkoła podyplomowa w Polsce oferujemy swoje bogate doświadczenie w branży kolejnym grupom ambitnych osób w regionie. Studia podyplomowe w Mogilnie to oferta, która łączy w sobie tradycje akademickie z nowoczesnymi technikami edukacyjnymi. To zastrzyk wartościowej wiedzy oraz bezcennych szlifów zawodowych, które otwierają drzwi do kariery. Przekonało się o tym wielu absolwentów szkoły SDMO. Dziś pokaźne grono byłych już studentów to osoby aktywnie działające w roli dyrektorów, kuratorów, a nawet senatorów i posłów.

Studia podyplomowe w SDMO cechują się wysokim standardem nauczania oraz poziomem o krajowym zasięgu. Nasi specjaliści przygotowali elastyczny plan studiów, który umożliwia zarówno naukę w wakacje, jak i podczas trwania semestru. Studia podyplomowe w Mogilnie realizowane są w oparciu o aktualne zapotrzebowanie branży. O aktualną, pełnowartościową dawkę wiedzy dbają każdego roku kadry SDMO, na które składają się wykładowcy akademiccy, mogący pochwalić się tytułami naukowymi oraz osiągnięciami o ogólnopolskim zasięgu.

Program studiów w SDMO jest połączeniem zajęć wykładowych z aktywnościami w terenie. Dzięki tak opracowanym planom nauczania, studia podyplomowe w Mogilnie są zawsze ciekawe i pełne kompleksowej wiedzy – zajęcia terenowe pozwalają zapoznać się z obiektami kultury, brać udział w wymianie wiedzy, integracjach oraz wydarzeniach w regionie. Wszystko, by uzupełnić kwalifikacje i postawić milowy krok w karierze. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z naszym sekretariatem!