“Menedżer w oświacie” – Piła

Studia podyplomowe Organizacji i Zarządzania Oświatą - Piła

Jak zrobić studia podyplomowe w Pile? To bardzo proste, wystarczy podjąć jeden z kursów doszkalających dla kadr oświaty, który oferuje w regionie szkoła podyplomowa SDMO. Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami możliwe jest dzisiaj poszerzanie horyzontów i rozwijanie skrzydeł w mieście o wyjątkowej tradycji i historii. Piła jest wszak regionalnym centrum edukacji i kultury, to doskonałe miejsce do podnoszenia swoich kwalifikacji, a co za tym idzie wartości na rynku pracy.

W SDMO łączymy tradycyjne wartości akademickie z nowoczesnymi technikami oraz modelami kształcenia. W sposób efektywny przekazuje się tu wiedzę oraz know how, które są bardzo cenione w kraju. Studia podyplomowe w Pile uwzględniają interesujący i wartościowy program kursów oraz programów doszkalających. Studenci mogą liczyć na prelekcję autorytetów z branży o zasięgu krajowym. Dzięki porcji przydatnej wiedzy mogą zidentyfikować kolejne cele w karierze, a następnie po nie sięgnąć. Przekonali się o tym absolwenci SDMO, którzy dziś są cenionymi specjalistami w zakresie oświaty w całej Polsce.

Studia podyplomowe w Pile otwierają nowe możliwości, ale także stanowią ciekawe wyzwanie. Dzięki elastycznemu programowi nauczania, studenci mogą wybrać preferowany system nauczania – wakacyjny lub semestralny. Postaraliśmy się, by SDMO reprezentowali uznani specjaliści, którzy oprócz stopni naukowych prezentują wartościową wiedzę, pasję i zamiłowanie do zawodu. Staramy się, by program nauczania był zawsze aktualny oraz dostosowany do potrzeb rynku pracy, dlatego zespół SDMO to mieszanka ludzi doświadczonych oraz ludzi młodych, którzy wyznaczają nowe kierunki w branży oświatowej.

W SDMO dbamy również o to, by nasi studenci byli zawsze odpowiednio przygotowani merytorycznie, zaangażowani w zajęcia oraz rozwijali skrzydła. Dlatego też studia podyplomowe w Pile oprócz panelu wykładowego przewidują również aktywności poza uczelnią, które dotąd spotkały się z pozytywnym odbiorem studentów. Są to między innymi aktywności i uczestnictwa w imprezach oraz wydarzeniach branżowych, wizyty w centrach kultury i edukacji, jak również integracje, kursy i wiele innych!