“Menedżer w oświacie” – Poznań

Świadectwo ukończenia Podyplomowych Studiów Organizacji i Zarządzania „Menedżer w Oświacie” oraz certyfikat „Menedżera oświaty”

Studia podyplomowe Organizacji i Zarządzania Oświatą - Poznań

Studia podyplomowe to prawdziwa szansa na kolejny krok w karierze pedagoga i menadżera oświaty. SDMO zachęca do zapoznania się z programem, jaki oferują studia podyplomowe w Poznaniu. To tutaj, w akademickim sercu Wielkopolski najlepiej przyswajać wiedzę, szlifować warsztat oraz sięgać po najwyższe cele! Poznań świetnie wpisuje się w nowoczesny model miasta akademickiego – to tutaj tradycja łączy się z innowacją, tutaj rodzą i spełniają się marzenia!

SDMO to szkoła podyplomowa, która cechuje się efektywnym, nowoczesnym programem kursów, szkoleń i zajęć podnoszących kwalifikacje kadry pedagogicznej. Jesteśmy jedną z najstarszych szkół podyplomowych w kraju, dzięki czemu posiadamy tradycję i ugruntowane, sprawdzone zasady kształcenia. Jednocześnie studia podyplomowe nieustannie wzbogacane są w nowe modele szkoleniowe, starannie wyselekcjonowane wśród światowych standardów nauczania. Podnoszone w SDMO kwalifikacje otwierają przed absolwentami olbrzymie możliwości zawodowe. Kończąc studia podyplomowe w Poznaniu zdobywa się odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie do prowadzenia placówek, wykonywania zawodu kuratora, a nawet piastowania stanowisk rządowych.

Studia podyplomowe w Poznaniu to nowe wyzwanie – wysokie wymagania oraz odpowiedni program nauczania pozwala nadać tempa karierze oraz wyznaczyć właściwy kurs w rozwoju osobistym. Elastyczny plan studiów podyplomowych w SDMO pozwala dopasować tryb nauczania do własnych preferencji: zajęcia prowadzone są zarówno w trakcie roku szkolnego, jak i po jego zakończeniu. Każdy student SDMO może liczyć na wsparcie profesjonalnej i doświadczonej kadry specjalistów – pedagogów z olbrzymim doświadczeniem, wykładowców uznanych w całym kraju oraz ludzi z pasją i ambicjami. To idealne środowisko do podnoszenia kwalifikacji i zbierania bezcennych szlifów zawodowych. A do tego… wspaniała zabawa!

Szkoła podyplomowa SDMO stawia na oryginalny, zbilansowany program nauczania. Studia podyplomowe w Poznaniu są więc odpowiednio wyważoną mieszanką zajęć dydaktycznych w salach wykładowych oraz zajęć terenowych, w tym dziesiątek aktywności, integracji, wymian oraz wyjść grupowych. To doświadczenia, które poszerzają horyzonty i pozostają ze studentami na całe lata!